Jak COVID i obostrzenia wpływają na urządzanie wnętrz? - Inspiracje - Sklep internetowy - Meblezagrosze.pl

Jak COVID i obostrzenia wpływają na urządzanie wnętrz?

 projekt_bez_tytulu_(3).png
Codzienność w czasie pandemii znacznie różni się od tej, do której byliśmy przyzwyczajeni. W związku ze zmianą trybu życia zmieniły się również decyzje zakupowe. Czy branża meblowa odpowiada na potrzebę połączenia pracy z odpoczynkiem w domowym zaciszu? Wideokonferencje, rozmowy telefoniczne przywiązują nas na kilkanaście godzin do jednego miejsca. Wymagają od nas zarówno skupienia uwagi jak i fizycznego miejsca. Praca z fotela nie wchodzi w grę. Chcąc pracować efektywnie musimy odpowiednio urządzić przestrzeń.

Wnętrza ułatwiające pracę

Jedną z najbardziej uniwersalnych kolekcji jest propozycja marki FORTE. SNOW to meble do każdego pokoju. Sprawdzą się zarówno w salonie, pokoju dziecięcym, gabinecie lub przedpokoju. W kolekcji znajduje się rónież duże, wygode biurko.   
 poprawiony_snow_na_bloga.png
 
Obserwując zamówienia dostrzegamy, że klienci kupujący zestaw do sypialni lub salonu zdecydowanie częściej dobierają pasujące do kolekcji biurko. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana stołu w jadalni na większy. Szczególnie kobietom łatwiej pracować w miejscu, w którym mają wszystko pod ręką. Zwłaszcza kiedy dzieci zostają w domu i co chwila wymagają od nas uwagi.

Praca z kuchni 

Stół z Kolekcji HAVANNA będzie idealnym rozwiązaniem dla pracujących mam. Dzięki dużej powierzchni możemy jednocześnie pracować oraz przygotowywać posiłek. 
havanna_aranzacja_jadalnia.jpg

Miejsce do pracy dla dzieci 

Stworzenie miejsca do nauki dla dzieci nigdy nie było ważniejsze niż teraz. Jeśli nie zadbaliśmy o to wcześniej, teraz mamy do tego dobrą okazję. Wśród naszych kolekcji znajdziesz meble do pokoju młodzieżowego oraz dzieciecęgo.

Kolekcja IQ

Kolekcja IQ to designerskie, wytrzymałe meble, które cieszą oko oraz pomagają stworzyć idealny workplace dla dziecka.  
iq_aranzacja_zielony.jpg

Kolekcja LIBELLE

Eksperci głośno mówią o tym, że nauka zdalna jest dla dzieci ogromnym stresem. Zupełnie nieprzygotowani do nowej rzeczywistości potrzebują swojego miejsca oraz naszej pomocy. Zadbajmy, żeby ten czas minął im możliwie komfortowo i nie wpływał na pogorszenie się ich stanu psychicznego.  
 poprawiony_libelle.png
Kolekcja LIBELLE pozwala na tworzenie wielu aranżacji pokoju dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Kolekcję wyróżnia niepowtarzalna kolorystyka bazująca na połączeniu kolorów: szary mat, biały i fioletowy.

Dbałość o higienę i czystość

W dobie pandemii zdecydowanie bardziej zwracamy uwagę na porządek i czystość. Meble mają ogromny wpływ na to, ile czasu będziemy poświęcać na sprzątanie domu. W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne i nowoczesne meble, które zorganizują Twoją przestrzeń i oszczędzą Twój cenny czas.
 

Kolekcja Sint Tropez

Styl skandynawski w aranżacjach wnętrz cieszy się niesłabnacą popularnością. Nic dziwnego, proste, jasne formy są doskonałe do utrzymania porządku i ładu. Z kolekcją SAINT TROPEZ wszystko ma swoje miejsce. To kolekcja, która wygląda niezwykle schludnie nawet przy dużej ilości dodatków i dekoracji.
 sain_tropez_wizualizacja.jpg

Kuchnia ASPEN

Kuchnia, która zawsze wygląda na czystą, czy to możliwe? W odpowiedzi przychodzi nam kolekcja ASPEN. Bezuchwytowe, minimalistyczne meble kuchenne, które prezentują się wspaniale, natomiast utrzymanie ich w czystości to bułka z masłem. Jeśłi chcemy dbać o higienę będą idealnym wyborem. Brak uchwytów sprawia, że możemy je przecierać zdecydowanie łatwiej. 
 aspen_kuchia_wizualizacja.jpg
 
W pandemii, czy nie zawsze powinniśmy zwracać uwagę, czy meble są funkcjonalne i wygodne. Niezbędne również jest miejsce do pracy, zarówno dla dzieci jak i dla nas. Każdemu z nas zdarza się uściąść przy komputerze. Wygodne miejsce będzie sprzyjało naszej efektywnści. 
 
Podobał Ci się wpis, odwiedź nas w social media
 
Facebook Meblezagrosze.pl Instagram Meblezagrosze.pl